Abonnementen voor de Europe Playoffs

Na de resultaten van afgelopen weekend weten we dat onze Rouches de Europe Playoffs zullen spelen, met als doel om het laatste Europese ticket te bemachtigen.

De identiteit van al onze potentiële tegenstanders (bovenop de reeds gekende ; Sporting Charleroi en KV Mechelen) zullen we zondag 16 maart kennen. De kalender volgt dan op maandag 17 maart, maar hierbij willen we jullie alvast de eerste info over de abonnementencampagne van de Europe Playoffs meedelen.

De abonnementenverkoop voor de Europe Playoffs zal van start gaan op woensdag 12 maart om 10u. Er zal een voorrangsperiode zijn voor abonnees uit de reguliere competitie tot zondag 23 maart om middernacht.

(Hoe kan ik mijn abonnement online verlengen ? Klik op deze link (video).)

Klik op deze link om de prijzentabel te raadplegen !

Niet-abonnees kunnen ook nu al een abonnement aanschaffen op plaatsen die niet bezet waren door abonnees tijdens de reguliere competitie.

De vrije verkoop zal daarna beginnen op dinsdag 25 maart om 10u.

De parkeerabonnementen zullen gratis verlengd worden voor degene die hun Europe Playoff-abonnement verlengen.

Abonnees uit de reguliere competitie zullen dezelfde abonnementskaart kunnen gebruiken. Er zal dus enkel een nieuwe kaart zijn voor nieuwe abonnees.

Abonnees via fanclubs moeten verplicht contact opnemen met hun supportersclub.

Goed om te weten is dat u aanstaande zondag, n.a.v. de wedstrijd tegen Antwerp, al uw abonnement voor de Europe Playoffs zal kunnen aanschaffen :

- vanaf 10u in Tribune 2 (en dit tot 1 uur na de match).

- vanaf 11u30 in Tribune 1 (daar vindt echter wel geen verkoop na de match plaats).