Officiële supportersclubs

De officiële supportersclubs van Standard de Liège zijn verspreid over heel België en maken deel uit van "La Famille des Rouches". In totaal tellen de Rouches 57 fanclubs.

Provincie LIMBURG :

- Mergelboys VZW

Joel L'Hoest - Wonckerweg, 20 à 3770 Riemst - mergelboys@gmail.com

- Roodhemden Rekem 2000

Marc Fraussen - Alfred Nobelstraat, 29 à 3620 Lanaken - advocaat@marcfraussen.be

- The Euro-Reds

Didier Mathei - Stationlaan, 57 à 3740 Bilzen - info@the-euro-reds.be

- The Red Bull Dogs

Eddy Janssis - Kloosterstraat, 1C à 3870 Heers - info@theredbulldogs.be 

- T'Sweert Tongeren

Paul Thewissen - Kennedylaan, 4 à 3700 Tongeren - paul.thewissen@skynet.be

Provincie vlaams-brabant :

- Club de Tienen

Mario Bronckaerts -  0497/335355 - standardtienen@gmail.com

- Leuven Fan Club

Paul Gentens - 0472/434323 - pollegentens@skynet.be 

- Red Dragons

Dena Michielsen - 0479/296531 - dena_michielsen@hotmail.com 

Provincie antwerpen :

- FS The Reds

Luc Melis - Sint-Jobstraat 1 à 2470 Retie - fanclub@fsthereds.be

- Royal Standard Kempen

Ben Quirijnen - Kiezelweg, 97 bus 201 à 2400 Mol - benquirijnen@hotmail.com

Provincie oost-vlaanderen :

- Millenium Reds

Pascal Beuckelaers - Truweelstraat, 17 à 9100 Sint-Niklaas - pascal_beuckelaers@msn.com

Provincie oost- en west-vlaanderen :

- Les Rouches des Flandres

Danny Mul - Wolstraat, 9 à 9030 Mariakerke - danny.mul@hotmail.be

Provincie Luik :

- Club d'Aywaille

Jérémy Deliège - Rue El Rowe, 1 à 4140 Sprimont - standardfanclubaywaille@hotmail.com

- Lès Djoyeûs Dragons d'Mâm'dî 

Christian Margreve - Bévercé-Rond Bois, 7  à 4960 Malmedy - chr.margreve@infonie.be

Fan Club Baelen

Christelle Larondelle - Runschen, 59 à 4837 Baelen - christelle.larondelle@live.be

- Les Gais Lurons Amaytois

Adelin Fraiture - Chaussée Roosvelt, 5 à 4540 Amay - fraitureadelin2017@hotmail.com

- Matricule 16 Pleiade Hermalle 

Philip Simonis - Rue Jean Verkruyts, 5  à 4681 Hermalle sous Argenteau - abo@matricule16hermalle.be

- Publik Hysterik Kaos 2004

infophk04@gmail.com

- Red Bull Mosan

Cassian Brasseur - redbullmosan@hotmail.com

- Rouche Passion Hannut

Michel Mahiat - Avenue du Verger, 17 à 4280 Hannut - m.mahiat@skynet.be

- Les Rouches de la Vallée du Geer

Jean-Luc Gillis - Rue Sudrain, 28 à 4690 Wonck - gillis_jl@hotmail.com

- Les Rouches de Saint-Servais

Nicole Paulus - Rue Saint Gilles, 90C à 4000 Liège - nicole.foguennepaulus@skynet.be

- STANDARD FAN'S AUBEL 

Patrick Weickmans - Rue de la Kan, 73 à 4880 Aubel - standardfans.aubel@outlook.com 

- Les Six Cents Rouches

Christian Wolter - Rue Parc Forges Thiry, 2 à 4910 Theux - contact@lessixcentsrouches.be

- Standard Internet

Sébastien Samain - Rue Fastré, 6 à 4101 Jemeppe - rouches@standard-internet.be

- Les Ultras Inferno 1996

ui96.info@gmail.com

- La Vieille Garde HS81

Hedi Djebali - hdjebali73@gmail.com 

- Les Yankees 

Yvette Cornet - Rue de l'Emancipation, 5 à 4041 Vottem - chouke1959@hotmail.be

- Zone Rouche

Pascale Dube  - zone-rouche@hotmail.be

Provincie namen :

- Le Central Rouge

Magali Pignolet - Impasse du Bois, 2 à 5340 Gesves - lecentralrouge@hotmail.com

- Les Frontaliers

Baudouin Darville - Rue de Soulme, 99 à 5620 Morville - standardville90@gmail.com

- Red Gunners

Grégory Ancart - Route de Meux, 73A à 5031 Grand-Leez - redgunners@live.be

- Reds Derby Boys

Rudy Migeot - Avenue des Muguets, 29 à 5190 Ham sur Sambre - rudylerouche@hotmail.com

- Les Red White Aviator 

Fernand Thomas - Rue Henry de Rohan Chabot, 13 à 5620 Florennes - redwhiteaviator@gmail.com 

- Les Rouges et Blancs de La Marka

Serge Heusling - Rue de la Chapelle, 16 à 1360 Perwez - heusling@hotmail.com

- Standard Famenne Ardennes

Anne Hautot - Rue de Geves, 1 à 5580 Wavreille - standardfamenneardenne@gmail.com

- Standard Fan Club de Namur

Jérôme Jonet - Rue de Dave, 166 à 5100 Jambes  - mimijonet@hotmail.com

Provincie henegouwen :

- Club de Basècles (L'Empereur des Rouches)

Jean-Claude Meuris - Chaussée Brunehaut, 201 à 7972 Quevaucamps - josette_deplus@hotmail.com

- Club de Givry

Didier Saintenoy - Rue Brûlarte, 17  à 7041 Givry - didier.saintenoy@skynet.be 

- Club de Naast

Martine Daniel - Rue Max Fassiaux, 7 à 7062 Naast - andre.legreve@gmail.com

- Club des Reds Géants

Joel Deside - Rue du Centenaire, 30 à 7800 Ath - joel.deside@skynet.be

- Le Peuple Rouge

Gaëtan Louis - Place du Jeu de Balle, 24 à 7370 Wiheries - tcholouis@hotmail.com

- Les Rouches Tournaisiens

Steve Hernould - Rue du Marché au Jambon, 23 à 7500 Tournai - rouchefanatics@hotmail.com

- Les Rouges et Blancs de Quaregnon

Patrick Leclerq - Avenue Maréchal Foch, 966 à 7012 Jemappes - patouliege@hotmail.com

- Standard Liège Allez

Denis Lecocq - Chemin des Faisans, 8 à 6120 Nalinnes - denis.lecocq@gmail.com

Provincie Luxemburg :

- Fanatik 6940

Sébastien Mottet - Rue des Ardennes, 137 à 6941 Bomal - smott6941@gmail.com

- Les Fidèles du Sud-Athus

Jean-Marie Dejana - Rue des ateliers, 42  à 6792 Halanzy - ostmaubeuge@gmail.com

- Fidels Ardennes

Erwin Grandjenet - Rue du Menubois, 81/2 à 6640 Juseret - fidelsardennes@gmail.com

- Stavelot-Salm-Amblève

Kevin Maréchal - Chemin de Ville-du-Boi, 12C à 6692 Petit-Thier - info@stavelot-salm-ambleve.be 

Provincie waals-brabant :

- Matricule 16 Passion

Vincent Rombaut - Rue Lambermont, 7 à 1390 Grez-Doiceau à 1390 Grez-Doiceau - mat16passiongrezdoiceau@gmail.com 

- Red Angels Beauvechain

Alain Renard - Rue de l'Eglise-St-Sulpice, 5 à 1320 Beauvechain - redangelsofbeauvechain@gmail.com

- The Red Fanatics

Daniel De Mets - Rue du Roi Jardin, 8 à 1480 Tubize - redfanatics@hotmail.be 

- Les Rouches de l'Orne

Marc Tabureau - Rue Antoine Gossiaux, 34 à 1472 Vieux-Genappe - lesrouchesdelorne@gmail.com

- Les Rouches de la Ghete

Didier Mignacca - Rue des Charrons, 51 à 1357 Hélécine - info@lesrouchesdelaghete.be

- Les Rouges et Blancs de Jodoigne

Daniel Tordoir - Rue Chapelle Stevenaert, 130 à 1370 Jodoigne - Souveraine - tordoirdany@gmail.com

- Le Rustique Jauche

Jordan Jallet - Grand Place, 4 à 1350 Jauche - supporterslerustique@hotmail.com

BRUSSEL : 

- Red Champions Zaventem

Bernard Buse - Avenue du Cimetière de Bruxelles, 123 à 1140 Evere - red.champions.zaventem1980@gmail.com