Benito RAMAN tekent bij de Rouches

27-07-16

Standard de Liège, KAA Gent en Benito RAMAN hebben een akkoord bereikt : de jonge Belgische aanvaller tekende een contract van 4 seizoenen bij onze club.

Benito, geboren in Gent op 7 november 1994 (21 jaar), begon zijn professionele carrière op 16-jarige leeftijd bij KAA Gent (13 matchen/1 goal). Nadien ging hij op uitleenbasis aan de slag bij Germinal Beerschot (11 matchen/5 goals) en KV Kortrijk (32 matchen/5 goals). In 2014 keerde hij terug naar de buffalo's (68 matchen/15 goals). In januari 2016 werd hij voor 6 maanden uitgeleend aan STVV.

Op zijn palmares staan een Belgische landstitel en een Supercup met KAA Gent in 2015.

Olivier RENARD : "Op 21-jarige leeftijd heeft Benito al een honderdtal wedstrijden op de teller staan in de Jupiler Pro League. Tijdens het seizoen 2014-2015 had hij een belangrijk aandeel in de Gentse titel. Hij is Belgisch, jong, snel en polyvalent. Ons project heeft hem verleid en hij is klaar om nieuwe uitdagingen aan te gaan met de Rouches."

Onze club heet Benito RAMAN van harte welkom en wenst hem het beste toe in onze clubkleuren.

Ontdek hier het eerste exclusieve interview van onze nieuwe aanvaller !