communicatie van Standard de Liège

09-09-15

Standard de Liège heeft beslist om een aanklacht in te dienen tegen persoon X.

Zoals onze voorzitter maandag verklaard heeft, kwam Standard de Liège onlangs te weten dat er tijdens het afgelopen seizoen ongeoorloofde afspraken gemaakt zouden zijn tussen bepaalde leden van onze club.

Gezien de ernst van deze feiten en de mogelijke schade die onze club hierbij heeft opgelopen, vond Standard het noodzakelijk om dit dossier toe te vertrouwen aan de rechtbank. Dit zodanig dat er een onpartijdig onderzoek kan plaatsvinden om de betrokkenheid en de identiteit van de personen in kaart te brengen.

Onze club zal verder niet meer communiceren over dit onderwerp om het verdere verloop van het onderzoek niet te verstoren.

Standard de Liège zal zich in de nabije toekomst gaan richten op het sportieve en laat de justitie voor de rest zijn licht schijnen op deze zaak.