Danilo BARBOSA tekent bij de Rouches

25-01-17

Standard de Liège, Sporting Braga en Danilo BARBOSA hebben een akkoord bereikt: de jonge Braziliaanse middenvelder wordt tot het einde van dit seizoen uitgeleend aan onze club (zonder aankoopoptie).

Danilo, geboren op 28 februari 1996 in Simões Filho, begon zijn profcarrière in 2014 bij Vasco da Gama. Een jaar later, in 2015, trok hij naar Sporting Braga. Nadien werd hij achtereenvolgend uitgeleend aan Valencia en Benfica.

De belofte-international was ook finalist op het WK voor -20 jarigen in 2015 met Brazilië.

Olivier RENARD : "Danilo is een talentvolle fysieke en technische middenvelder. Op zijn jonge leeftijd heeft hij toch al een zekere ervaring, onder meer in de Spaanse competitie. Hij is op zoek naar meer speeltijd en kijkt ernaar uit om onze competitie snel te ontdekken."

Standard de Liège heet Danilo van harte welkom en wenst hem veel succes toe in onze clubkleuren.