Guillermo OCHOA komt naar Sclessin !

09-07-17

Standard Luik en Guillermo “Memo” OCHOA hebben een overeenkomst : de doelman van de mexicaanse nationale ploeg heeft een akkoord bereikt met onze ploeg ( hij zal nog medische testen ondergaan).

Geboren op 13 juli in 1985( 31 jaar) te Guadalajara begon hij zijn professionele carrière in 2003 bij América Club de Futbol. In 2011 werd hij getransfereerd naar Ajaccio en vervolgens in 2014 naar Malaga CF . Guillermo telt 80 selecties voor het Mexiaans nationaal elftal.

Olivier RENARD : « Uiterst spectaculaire doelman , Guillermo heeft een ruime internationale ervaring, hetzij op clubniveau in de mexicaanse competitie in de Ligue 1 in Frankrijk en in de spaanse competitie bij Malage CF, hetzij met de nationale ploeg. In 2014 speelde hij een uitstekend WK . Guillermo is klaar voor een nieuwe uitdaging en zal zeker een meerwaarde betekenen voor onze groep. »

Standard Luik verwelkomt Guillermo OCHOA met open armen en wenst hem het allerbeste in Luik.