Hamza RAFIA tekent bij de Rouches

18-08-21

Standard de Liège, Juventus FC en Hamza RAFIA hebben een akkoord bereikt : de Tunesische offensieve middenvelder wordt tot het einde van dit seizoen uitgeleend aan onze club (met aankoopoptie).

De Tunesische international (11 caps), geboren in Kalaat Senan op 2 april 1999 (22 jaar), kreeg zijn opleiding bij Olympique Lyon. In 2019 maakte hij de overstap naar Juventus. Hij speelde er bij de reservenploeg in de Serie C en in januari maakte hij zijn debuut voor de A-ploeg, in de 1/8e finale van de Coppa Italia tegen Genoa. Hij bekroonde zijn eerste speelminuten door het winnende doelpunt te scoren waarmee ze zich kwalificeerden voor de volgende ronde.

Onze club heet Hamza RAFIA van harte welkom en wenst hem het beste toe in onze kleuren.

 

Rafia 2