Nieuw contract voor Arnaud BODART

06-08-21

Standard de Liège en Arnaud BODART hebben een akkoord gevonden : de 23-jarige Belgische doelman tekende een nieuw contract bij de club van zijn hart.

Arnaud, geboren op 11 maart 1998 in Seraing, is een echt kind aan huis. Hij is al sinds juli 2006 (8-jarige leeftijd) aangesloten bij de Rouches waar hij de volledige jeugdopleiding doorliep en sinds januari 2017 deel uitmaakt van de A-kern.

Sindsdien ontpopte hij zich tot titularis en verdedigde hij al 89 wedstrijden onze kleuren. In november 2020 maakte hij zelfs een doelpunt.

Zijn mooie evolutie is een trots voor onze club en in het bijzonder ons opleidingscentrum SL16 Football Campus waar hij een voorbeeld is voor onze jonge talenten die ervan dromen om op een dag op Sclessin te spelen.

Onze club wil Arnaud feliciteren met zijn nieuw contract en wenst hem het beste toe in onze clubkleuren.

Bodart