Nieuw contract voor Jean-François GILLET

15-06-20

Standard de Liège en Jean-François GILLET zijn verheugd en fier om de verlenging van hun samenwerking aan te kondigen.

Jean-François, opgeleid bij de club, keerde in juli 2016 terug bij de Rouches.

De voormalige Belgische international maakte de voorbije 4 seizoenen indruk door zijn spelniveau en zijn professionalisme. Vandaag is hij een referentie voor de voltallige A-kern, een gids voor zijn collega-doelmannen en één van de meest gewaardeerde personen binnen onze club.

Tijdens dit ultieme profseizoen zal Jean-François zijn trainerscursussen verder afwerken alvorens hij zal toetreden tot ons opleidingscentrum om er de club van zijn hart te blijven helpen op een ander terrein, dat van de opleiding.

Standard de Liège feliciteert Jean-François met zijn nieuw contract en wenst hem het beste toe in onze clubkleuren.