Pierre LOCHT bevestigd als CEO van Standard de Liège

09-06-22

Donderdag heeft 777 Partners de beslissing genomen om Pierre LOCHT te benoemen als CEO van onze club.

Pierre LOCHT, die op 19 april werd aangesteld als CEO ad interim binnen een tijdelijke overgangsstructuur, is vanaf nu officieel bevestigd voor deze functie.

Pierre LOCHT : “Ik ben verheugd om de uitdaging van 777 Partners aan te gaan. Standard de Liège is een unieke club en iedereen die deel uitmaakt van dit nieuwe project is enorm gemotiveerd door het idee om onze fans terug trots te maken op hun club. Ik ben er vandaag van overtuigd dat het hoofdstuk waar we aan beginnen het Stamnummer 16 op alle vlakken kan doen groeien. Door de internationale dimensie en de middelen van onze nieuwe aandeelhouders te combineren met de vaardigheden en de passie van de mensen die al aanwezig zijn binnen en rond onze club, kunnen we beginnen bouwen aan iets solide en ambitieus voor de toekomst.”

Standard de Liège wil hem feliciteren en wenst hem veel succes toe met deze nieuwe uitdaging.