Razvan MARIN tekent bij de Rouches

20-01-17

Standard de Liège, FC Viitorul Constanta en Razvan MARIN hebben een akkoord bereikt : de Roemeense middenvelder tekende een contract bij onze club.

Razvan, geboren op 23 mei 1996 in Timisoara, begon zijn professionele carrière op 17-jarige leeftijd bij FC Viitorul Constanta (88 matchen/13 goals).

Hij is ook Roemeens international (4 selecties/1 doelpunt).

Olivier RENARD : « Razvan is een zeer veelbelovende en talentvolle jonge middenvelder. Meerdere grote Europese clubs toonden reeds interesse in hem, maar Razvan geraakte overtuigd van ons project en ziet in Standard de Liège de ideale club om een nieuwe stap te zetten in zijn carrière. Hij kijkt ernaar uit om onze competitie te ontdekken en de ploeg te helpen om haar doelstellingen waar te maken.”

Standard de Liège heet Razvan MARIN van harte welkom en wenst hem veel succes toe in onze clubkleuren.