Sambou YATABARE tekent bij de Rouches

31-08-15

Standard de Liège, Olympiakos Piraeus en Sambou YATABARE zijn tot een akkoord gekomen : de Frans-Malinese middenvelder wordt uitgeleend aan onze club (met een optie tot aankoop) voor het seizoen 2015-2016.

Sambou, geboren in Beauvais (Frankrijk) op 2 maart 1989 (26 jaar), begon zijn professionele carrière bij SM Caen in 2009. Nadien verdedigde hij ook de kleuren van AS Monaco en SC Bastia. In 2013 streek hij neer in Griekenland bij Olympiakos Piraeus en werd hij uitgeleend aan achtereenvolgens SC Bastia in 2014 en EA Guingamp vorig seizoen.

Sambou is ook Malinees international (21 selecties/2 goals).

Axel LAWAREE : “Sambou is het type speler dat we nog niet hebben in onze kern. Door zijn lengte en snelheid kan hij snel omschakelen en de 16 van de tegenstander binnendringen. Bovendien is het een ervaren speler die onze jonge spelers perfect kan omkaderen.”

Standard de Liège heet Sambou YATABARE van harte welkom en wenst hem veel succes toe bij onze club.