Sancties van de UEFA : 70 000 euro boete + 1 Europese verplaatsing zonder supporters met uitstel !

13-12-19

De sancties van de UEFA voor onze club naar aanleiding van de buitensporigheden van onze supporters in de Europese wedstrijden Standard de Liège - Eintracht Frankfurt op 7 november en Vitóra SC - Standard de Liège op 28 november werden ons zonet meegedeeld.

Zoals verwacht zijn deze zeer zwaar.

 

Er werden boetes opgelegd voor het gooien van objecten op het veld, het versperren van nooduitgangen en trappen & de aanwezigheid van een fan op het veld voor de wedstrijd Standard de Liège - Eintracht Frankfurt.

Daarbovenop kreeg de club boetes + 1 Europese verplaatsing zonder supporters met uitstel opgelegd (voor een periode van 1 jaar vanaf nu vrijdag 13 december 2019) voor de wedstrijd Vitória SC - Standard de Liège : beschadigingen, gebruik en gooien van pyrotechnisch materiaal op het veld waardoor de aftrap werd uitgesteld.

 

Het wordt hoog tijd dat alle supporters van onze club of de mensen die zich zo voordoen, begrijpen dat deze buitensporigheden ontoelaatbaar zijn en zich in de toekomst niet meer mogen voordoen.