Staff van onze A-kern

14-06-22

Na de komst van Ronny DEILA en zijn assistent Efrain JUAREZ is de staff van onze eerste ploeg nu compleet.

 

T1 : Ronny DEILA

-> klik op deze link voor meer info.

 

T2 : Efrain JUAREZ

Deze voormalige Mexicaanse verdediger en international (39 selecties), geboren op 22 februari 1988 (34 jaar) in Mexico, ontmoette Ronny DEILA voor het eerst in Noorwegen bij Valerenga in 2019, waar hij zijn carrière beëindigde als speler vooraleer hij er aan de slag ging als assistent van de Noorse coach.

 

T3 : Geoffrey VALENNE

Geoffrey, die neerstreek op ons opleidingscentrum in 2018, nam vorig seizoen het roer over bij onze U21 met als kers op de taart een kwalificatie voor 1B. Gezien de wil van onze club om ook onze trainers opportuniteiten te bieden om zich te ontwikkelen, treedt hij nu toe tot de staff van de A-kern als tweede assistent.

 

De rest van de staff van de A-kern blijft ongewijzigd in vergelijking met vorig seizoen : Jean-François GILLET (keeperstrainer), Renaat PHILIPPAERTS (physical coach), Léo DJAOUI en Kevin MINY (fysiektrainers), Piero ROSSI (team manager en délégué) en Lovic MANDELA SON (video-analist).

Ook de omkadering van onze A-ploeg (medische staff, logistiek…) blijft hetzelfde.

 

Onze club wenst hen het beste toe in onze clubkleuren.

 

Hoe kan u uw abonnement verlengen :

Reabo 2