Steven ALZATE de nieuwste versterking van de Rouches

09-09-22

Standard de Liège, Brighton & Hove Albion FC en Steven ALZATE hebben een akkoord bereikt : de Colombiaanse middenvelder wordt uitgeleend aan onze club.

De Colombiaanse international (6 selecties), geboren in het Engelse Camden op 8 september 1998 (24 jaar), kreeg zijn opleiding en begon zijn profcarrière bij Leyton Orient (12 matchen - 1 goal - 2 assists). In 2017 versierde hij een transfer naar Brighton & Hove Albion FC waar hij eerst bij de Beloften speelde en nadien op uitleenbasis actief was bij Swindon Town FC (26 matchen - 3 goals - 4 assists). In 2019 integreerde hij de A-kern van Brighton (51 matchen - 3 goals - 2 assists).

Onze club wil Steven ALZATE verwelkomen en wenst hem het beste toe in onze clubkleuren.

 

Steven 3