Stipe PERICA tekent bij de Rouches

02-09-22

Standard de Liège, Maccabi Tel-Aviv en Stipe PERICA hebben een akkoord bereikt : de Kroatische aanvaller heeft zijn krabbel gezet onder een contract van 3 seizoenen bij onze club.

Stipe, geboren op 7 juli 1995 (27 jaar) in Zadar, werd opgeleid en begon zijn profcarrière bij NK Zadar (20 matchen - 8 goals). Nadien trok hij naar het buitenland en ging hij achtereenvolgens aan de slag in Nederland (NAC Breda - 37 matchen - 9 goals), Italië (Udinese - 71 matchen - 11 goals), Turkije (Kasimpasa - 14 matchen - 2 goals), België (Royal Excel Mouscron - 16 matchen - 8 goals), Engeland (Watford - 18 matchen - 1 goal) en Israël (Maccabi Tel-Aviv - 51 matchen - 20 goals).

Onze club heet Stipe PERICA van harte welkom en wenst hem het beste toe in onze kleuren.

 

Stipe 3

 

Stipe 2