Twikii tekent bij de Rouches

26-05-17

Standard de Liège en Julian Albiar Fernandez, alias "Twikii", hebben een akkoord bereikt.

De Belgische e-player tekende een contract bij onze club ! Sinds enkele jaren zit e-sport (onder meer via het videospel FIFA) in de lift en stijgt de populariteit zienderogen.

Net zoals vele andere Europese en internationale clubs, heeft Standard de Liège beslist om een professionele e-sporter in dienst te nemen. Hierdoor zal de club een vertegenwoordiger hebben in tal van prestigieuze tornooien op hoog niveau.

Twikii, geboren op 19 april 1990 in Etterbeek, is een drievoudig Belgisch kampioen en sleepte ook al meerdere tornooien in België en over de hele wereld in de wacht. Ontdek hier de presentatievideo van Twikii !

Onze club heet Twikii van harte welkom en wenst hem veel succes toe in onze kleuren.