Steven ALZATE keert terug naar de Rouches

06-09-23

Standard de Liège, Brighton & Hove Albion FC en Steven ALZATE hebben een nieuwe overeenkomst bereikt: de Colombiaanse middenvelder keert op uitleenbasis terug naar de Rouches.

De Colombiaanse international (7 selecties), geboren in het Engelse Camden op 8 september 1998 (24 jaar), kende vorig seizoen een succesvolle uitleenbeurt aan de boorden van de Maas en werd gaandeweg een sleutelspeler op ons middenveld (29 wedstrijden).

Fergal Harkin: “We zijn erg blij dat we terug een seizoen kunnen rekenen op de kwaliteiten van Steven. Hij speelde vorig seizoen fantastische wedstrijden en iedereen heeft gezien wat hij onze ploeg kan bijbrengen. Ik ben ervan overtuigd dat hij de komende maanden opnieuw van essentieel belang zal zijn voor ons, dankzij zijn spelintelligentie en zijn ervaring.”

Onze club wenst Steven ALZATE het beste toe met zijn comeback in zijn vertrouwde Luikse kleuren.

 

Steven